Studentki WI na największej konferencja dla kobiet w technologiach w Europie

Kolejny raz wyjątkowe kobiety, studentki Wydziału Informatyki dołączyły do licznego grona uczestniczek największej konferencja dla kobiet w technologiach w Europie – Perspektywy Women in Tech Summit. W czwartej edycji, która odbyła się na początku czerwca 2022r. spotkało ponad 10 000 uczestników z 84 krajów świata. Było to też pierwsze w Polsce wydarzenie pozytywne klimatycznie! To wydarzenie, to o prawdziwy tygiel idei, inspiracji, wizji przyszłości technologicznej świata, przyszłości w której kobiety mają wiele do powiedzenia. Podczas imprezy nie zabrakło nowinek technologicznych, zwrotów w kierunku historii a także okazji do odbycia ciekawych warsztatów! Był to czas kolekcjonowania wspaniałych wrażeń, nawiązywania kontaktów i symbolicznego rozpościerania skrzydeł w świecie nowoczesnych technologii!

A jak to wyglądało w liczbach?

14 000 uczestników
500 głośników
200 tematów technicznych
5 etapów
105 firm technologicznych: targi kariery
300 sesji mentorskich
60 specjalistycznych warsztatów
32 Wydarzenia poboczne
2 dni inspiracji…

… i nieskończona liczba wrażeń i zdobytych doświadczeń!

Kolejna okazja….już za rok!