Tietoevry Telco Academy

Drodzy Studenci!

Tietoevry ma przyjemność zaprosić Was do kolejnej inicjatywy edukacyjnej stworzoną przez naszą firmę – Tietoevry Summer Academy: Telco.

Wszystkie informacje na temat programu, regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie: Tietoevry Summer Academy: telco

Tietoevry Summer Academy to cykl warsztatów mający na celu podniesienie kompetencji zawodowych zwiększających szanse na podjęcie pracy jako Software Developer C w komercyjnych projektach R&D w sektorze telekomunikacyjnym. Zajęcia prowadzone będą przez ekspertów Tietoevry, którzy na co dzień pracują w projektach komercyjnych.

Rejestracja jest otwarta do 7 czerwca 2024. Warunkiem dostania się do programu jest prawidłowe rozwiązanie zadania rekrutacyjnego.

Szkolenie będzie się odbywać od 1 lipca do 1 października 2024 r. w godzinach popołudniowych, w przedziale między godz.18:00 a 20:00 (dokładny przedział czasowy zostanie podany przed rozpoczęciem programu).

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie oraz dzielenia się informacją o inicjatywie wśród znajomych studentów/juniorów IT.