17 kwietnia 2024 roku na Wydziale Informatyki po raz dziewiąty przedstawiciele firm spotkali się z osobami, które myślą o związaniu swojej przyszłości zawodowej z informatyką. Studenci dopytywali nie tylko o wymagania pracodawców, ale również o profil firm, narzędzia i technologie. To był dzień intensywnego nawiązywania relacji akademicko-biznesowych branży IT – po prostu r@bbIT.

Dwa wykłady w ramach bloku „W świecie AI” zgromadziły pełną salę słuchaczy. Było o tym czy korzystanie z AI to droga do więzienia i o naruszaniu cudzych praw autorskich, a także o tym czy AI będzie chciała zatrudniać programistów.

Studenci szóstego semestru studiów stacjonarnych pochwalili się swoją dotychczasową pracą w ramach inżynierskiego projektu zespołowego. Nie zabrakło również zajęć dla młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Dziękujemy wystawcom i uczestnikom wydarzenia. Do zobaczenia 9 kwietnia 2025 roku.

Informacje o wydarzeniu: https://rabbit.zut.edu.pl/