Zapraszamy do udziału w konferencji ICSYS'24

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Międzynarodowej Konferencji Studentów i Młodych Naukowców ICSYS’24, która odbędzie się 23-25 września 2024 r. w Dziwnowie. Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Wydział Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Wydziału Informatyki.

Tematyka prelekcji poruszy zagadnienia z obszarów:

• analiza i klasyfikacja danych
  • hurtownie danych i bazy danych
  • multimedia, grafika komputerowa, obróbka obrazu
  • inżynieria systemów informatycznych
  • modelowanie i symulacja komputerowa
  • sieci komputerowe i telekomunikacyjne
  • systemy ekspertowe i sztuczna inteligencja
  • języki programowania i programowanie sieciowe
  • przetwarzanie równoległe i rozproszone
  • technologie internetowe
  • e-learning
  • informatyka w zarządzaniu MŚP
  • innowacja w praktyce
  • relacje naukowo-biznesowe
  • wszystkie inne aspekty teoretyczne i praktyczne
  • informatyki

Na zgłoszenia streszczenia czekamy do 15.06.2024 r. – informacja o zgłoszeniach dostępna jest na stronie: For Authors – ICSYS (koszalin.pl)

Termin dostarczenia pełnych artykułów: do 1.07.2024

Opłata konferencyjna wynosi 1100 zł i obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie, imprezy towarzyszące oraz wydruk materiałów. Opłatę za rejestrację należy uiścić w terminie do 15.08.2024 r.

Iwona Scheibe
Wydział Informatyki i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie