EduPower – połączenie konferencji tematycznej i targów pracy

Pierwsza edycja największych targów energetyki EduPower w Szczecinie już za nami! W dniach 08 – 09.10.2024 r. odbyło się wydarzenie, które przyciągnęło setki uczniów – w tym wielu maturzystów, którzy mieli okazję poznać bogatą ofertę m.in. naszej uczelni. Na stoisku targowym zaprezentowaliśmy potencjał wielu wydziałów ZUT a dzięki przedstawicielom WI, młodzież mogła przenieść się daleko w przestrzeń wirtualną! Nasi studenci: Hubert Gnoiński-Rąpała, Wojciech Ćwikliński, Tomasz Stasiak, Bartłomiej Stasiak, zaprezentowali swój autorski projekt gry w przestrzeni 3D z użyciem gogli VR i porwali młodych pasjonatów gier komputerowych na przejażdżkę szalonym rollercoasterem!

Wspólnie pokazaliśmy, że technologia i ochrona środowiska mogą iść w parze, co idealnie wpisuje się w naszą misję jako uczelni stawiającej na zielone technologie. Podczas imprezy odbyły się także panele dyskusyjne a firmy przygotowały moc wyzwań i atrakcji dla odwiedzających gości.

Link do galerii (po zalogowaniu):

Czekamy na kolejne edycje!