Obrona doktoratu Kandydata z Wojskowej Akademii Technicznej

9 lipca 2024 r odbyła się obrona pracy doktorskiej mgr. inż. Kamila Kaczyńskiego, Kandydata z Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Była to pierwsza na Wydziale obrona związana z postępowaniem w sprawie nadania stopnia doktora wg zapisów nowej Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce. Obrona przeprowadzona była w formie stacjonarnej w sali 128 WI1 oraz poprzez platformę Microsoft Teams.

Promotorem pracy doktorskiej był prof. dr hab. inż. Jerzy Gawinecki z WAT.

W obronie uczestniczyli recenzenci pracy:

prof. dr hab. inż. Aleksander Nawrat z Politechniki Śląskiej w Gliwicach

prof. dr hab. inż. Radosław Pytlak z Politechniki Warszawskiej.

Przewodniczący Rady Dyscypliny dr hab. inż. Marcin Korzeń, prof. ZUT odczytał recenzję prof. dr hab. Bogusława Packa z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Rada Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja podjęła uchwały o przyjęciu publicznej obrony rozprawy doktorskiej oraz nadaniu Kandydatowi stopnia doktora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie Informatyka techniczna i telekomunikacja.

Serdecznie Gratulujemy!