Spacerowym krokiem w kierunku rozpoczęcia roku akademickiego!

Rok akademicki w Szczecinie oficjalnie rozpoczęty! 1-go października godzinie 12:00, zaraz po hejnale odegranym w Urzędzie Miasta, ulicami Szczecina ruszył barwny korowód pełen studentów, władz uczelnianych i zaproszonych gości

Przemarsz w ramach III edycji imprezy Spacerek na Uniwerek zakończył się na placu Praw Kobiet gdzie czekały na wszystkich uczestników liczne atrakcje, które przygotowały szczecińskie Uczelnie. Wśród gości wydarzenia nie zabrakło Władz Wydziału Informatyki. W uroczystej odsłonie pojawił się Dziekan Wydziału Informatyki dr hab. inż. Krzysztof Małecki, prof. ZUT, Przewodniczący Dyscypliny Naukowej – Informatyka techniczna i telekomunikacja dr hab. inż. Marcin Korzeń, prof. ZUT oraz Prorektor ds. kształcenia - dr inż. Piotr Piela. Na stoisku Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie znalazło się wiele nowinek technicznych ale i smacznych dodatków! Każdy wydział zaprezentował sprzęt lub produkty, które na co dzień wykorzystywane są lub wytwarzane w murach naszej Uczelni. Wydział Informatyki reprezentowali studenci: Hubert Gnoiński-Rąpała, Wojciech Ćwikliński, Tomasz Stasiak, Bartłomiej Stasiak, którzy zaprezentowali swój autorski projekt gry w przestrzeni 3D z użyciem gogli VR!

Już odliczamy dni do kolejnej edycji tego wyjątkowego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia – link do galerii dla zalogowanych